AlarmRegion

Będzin: Brutalny napad na mieszkańców domu jednorodzinnego! Bandyci uciekli ich samochodem!

Do 12 lat więzienia grozi 23-latkowi, zatrzymanemu za napad na dom jednorodzinny w Będzinie. Do zdarzenia doszło późnym wieczorem z niedzieli na poniedziałek.

 

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

-Do jednego z mieszkań w dzielnicy Warpie wtargnęło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Można użyć tych słów, że sterroryzował mieszkańców używając siły, używając gróźb – przy pomocy takich narzędzi, jak nóż. Zmusili do wydania pieniędzy, telefonu komórkowego tych mieszkańców. Zmusili też właściciela do wydania kluczyków do samochodu. Zabierając na pokład mężczyznę – prawdopodobnie z uwagi na to, że nie znali topografii miasta, próbując się wydostać, mężczyzna musiał wskazać im, jak wyjechać na taką główną tutaj trasę, w kierunku na Częstochowę – mówi – mówi sierż. sztab. Tomasz Mogielski, pełniący obowiązki oficera prasowego KMP w Będzinie.

Bandziory w Będzinie zrobiły tzw. wjazd na chatę przerażonej rodzinie! (KPP Będzin)
Bandziory w Będzinie zrobiły tzw. wjazd na chatę przerażonej rodzinie! (KPP Będzin)

Tam sprawcy napadu pozostawili mężczyznę. Po niespełna kilkudziesięciu minutach ich samochód został zatrzymany przez policję. Jednemu z bandytów udało się uciec. Zatrzymany 23-latek był już w przeszłości karany. Wyszedł z wiezienia w listopadzie. Teraz usłyszał zarzuty napaści, jazdy samochodem pod wpływem alkoholu i ucieczki przed policją.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close