RegionWiadomość dnia

Śląskie: 3 promile, bez prawa jazdy i za kierownicą kradzionego Audi! Pijany wjechał w dwie kobiety i dziecko!

To się nazywa „combo”! Kierowca, który uderzył w dwie kobiety i dziecko – nie dość, że kierowcą nie jest – bo nie ma prawa jazdy, to jeszcze jechał kradzionym samochodem i po pijaku! Miał prawie 3 promile!

 

Kto zniszczył fotoradar w GLIWICACH? Zdążył zrobić 26 tysięcy zdjęć!

Dramatyczne sceny w Wąsoszu Dolnym pod Kłobuckiem w woj.śląskim. Policjanci z drogówki zatrzymali 31-latka, który kradzionym Audi uderzył w osobowego Opla, w którym jechały dwie kobiety z dzieckiem. Co więcej, mężczyzna miał w organizmie niespełna 3 promile alkoholu i nie miał prawa jazdy.

Na szczęście osoby jadące Oplem nie doznały poważnych obrażeń. W czasie kontroli okazało się, że kierowca Audi miał w organizmie niespełna 3 promile alkoholu oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Co więcej, na jaw wyszły jeszcze inne okoliczności dotyczące zatrzymanego. Policjanci ustalili, że Audi, którym pijany kierowca uderzył w Opla, został skradziony kilkanaście minut wcześniej w sąsiedniej miejscowości – w Więckach, również gmina Popów.

Podejrzany musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami za popełnione przestępstwa. Grożą mu wysokie grzywny oraz kilkuletni pobyt w więzieniu. W chwili obecnej, na wniosek częstochowskiego prokuratora, sąd zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt.

(WZ/KPP Kłobuck)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close