Region

Będzin: Kilka lat gwałcił i znęcał się nad żoną. Kobieta w końcu przerwała milczenie

Na trzy najbliższe miesiące do aresztu śledczego trafił 47-letni mieszkaniec Będzina. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie fizyczne i psychiczne, a także gwałty na swojej 60-letniej żonie. Domowy oprawca za kratami spędzić może nawet 12 lat.

 

47-letni mieszkaniec Będzina zaczął znęcać się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną w 2012 roku. Przemoc wobec kobiety miała również charakter seksualny. Jak się okazało w tym okresie była ona również kilkukrotnie zgwałcona. 60-latka nie informowała jednak do tej pory o swoich problemach, gdyż skutecznie zastraszana była przez swojego oprawce.

W minione święta Wielkanocne w trakcie awantury poturbowana kobieta doznała złamania ręki. Sprawca, jak się okazało, kolejny raz był od wpływem alkoholu. Kontakt z policjantami sprawił, że kobieta postanowiła o swoich problemach powiadomić organy ścigania.

Na wniosek policji i prokuratury, będziński sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 47-latka. Grozi mu teraz nawet 12 lat więzienia.

 

źr. KPP Będzin

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close