Region

Będzin: kilka razy zniszczył samochód dziewczyny, bo ta z nim zerwała

Za to, że z nim zerwała, postanowił kilka razy zniszczyć jej samochód. 21-letni wandal z Sosnowca został zatrzymany na terenie Będzina, gdy przyjechał porysować lakier w skodzie fabii. Nie wiedział, że w aucie obok siedzą policjanci i obserwują, co robi. Teraz 21-latkowi grozi nawet 5 lat więzienia.

 

Okazało się, że 21-latek postanowił zemścić się na swojej dziewczynie, która z nim zerwała. Od sierpnia tego roku kilka razy zniszczył lakier użytkowanego przez nią samochodu. Mężczyzna po zawodzie miłosnym postanowił co kilka dni przyjeżdżać i „rysować” auto. Raz nawet użył, zamiast ostrego narzędzia, farby w sprayu, którą pomalował bagażnik auta.

ZOBACZCIE RÓWNIEŻ: Najnowsze wydanie Silesia Flesz [26.09.2018]

Właścicielka skody zdenerwowana cyklicznym działaniem wandala zgłosiła sprawę na policję. Wczoraj kilka minut po północy zaparkowali nieoznakowany radiowóz obok skody. Po pewnym czasie ku ich zaskoczeniu przy fabii pojawił się młody mężczyzna, który oparty o radiowóz, trzymanym w ręce kluczem zaczął niszczyć lakier samochodu. Zatrzymany nawet nie próbował zaprzeczyć że jest sprawcą kilkukrotnego zniszczenia powłoki lakierniczej w aucie. Jako motyw swojego działania podał zawód miłosny.

Źródło: KPP w Będzinie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close