Region

Będzin: nielegalne pistolety, narkotyki i jazda bez prawa jazdy

Policja z Będzina zatrzymała 36-letniego mieszkańca Chorzowa, który jechał samochodem mimo sądowego zakazu. Do tego 36-latek był pod wpływem środków odurzających i nielegalnie posiadał 4 pistolety. Grozi mu nawet 8 lat więzienia.

Prowadzący siedzi w baranie. Gość niespodzianka! TOP 5 Silesia Flesz

We wtorek przed południem policjanci z Będzina zatrzymali do kontroli bmw, bo podejrzewali, że jego kierowca ma przy sobie narkotyki. Okazało się, że 36-latek kierował pomimo sądowego, prawomocnego zakazu prowadzenia pojazdów. Do tego w chwili kontroli był pod wpływem środków odurzających, a w jego mieszkaniu policjanci znaleźli dwie sztuki broni palnej.

Podczas dalszych czynności przeszukania, tym razem w mieszkaniu partnerki mężczyzny, stróże prawa zabezpieczyli kolejne dwie sztuki nielegalnej broni oraz marihuanę. Za popełnione przestępstwa zatrzymanemu grozi nawet 8 lat więzienia.

Źródło: Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close