Region

Jaworzno: idź na rolki i wesprzyj hospicjum

W sobotę, 11 maja, w Jaworznie po raz szósty odbędzie się charytatywny przejazd rolkarzy w ramach pomocy dla miejscowego Hospicjum Homo-Homini im. św. brata Alberta.

Prowadzący siedzi w baranie. Gość niespodzianka! TOP 5 Silesia Flesz

Idea jest prosta: wystarczy zapłacić symboliczną opłatę na rzecz hospicjum (10 zł dorośli, 5 zł dzieci od 11 roku życia) i przejechać wybrany dystans na rolkach.

Przejazd odbędzie się na trasie o długości ok. 4,5 km. Start przy tunelu pod DK79 na Velostradzie. Zawodnicy będą mieli za zadanie pokonanie wielokrotności tej pętli z sugerowanym dystansem docelowym 10 km. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wydłużenia tego dystansu bądź skrócenia jeśli nie będzie czuł się na siłach by przejechać 10 km. Najważniejszy jest masowy udział, gdyż cały dochód z imprezy wspomoże działalność Hospicjum Homo Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie.

Źródło: UM w Jaworznie, fot. MCKiS Jaworzno

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close