AlarmRegion

Będzin: Ofiara napadu trafiła za kratki! [FOTO]

Rzadko się zdarza, aby efektem policyjnej interwencji było zatrzymanie na gorącym uczynku zarówno sprawców przestępstwa, jak i osoby pokrzywdzonej. Taka niecodzienna sytuacja miała miejsce w Będzinie

 

Zagłosuj na TOP 5 Silesia Flesz w Bitwie Programów TVS! TOP 5 – wiesz pięć razy więcej o swoim regionie.

 

W ręce stróżów prawa wpadli bowiem dwaj sprawcy usiłowania rozboju oraz 31-letni mężczyzna, ofiara napadu, który – jak się okazało, jest poszukiwany przez sąd.

Wszystko miało miejsce w Będzinie przy ul. Zagórnego. Dwóch mieszkańców miasta w wieku 31 i 38 lat postanowiło na ulicy zaatakować i obrabować innego będzinianina. Policja o napadzie dowiedziała się błyskawicznie i na miejsce ruszył patrol.

#WIOSNA chce zamykać kopalnie na Śląsku!? I dlaczego prezydent Mysłowic szuka truciciela kotów? Sprawdź najnowsze TOP 5 SILESIA FLESZ!

Po chwili na miejsce przyjechali policjanci, którzy zatrzymali dwóch napastników. Okazało się jednak, że nie tylko bandziory pójdą za kratki, ale również ich 31-letnia ofiara! Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Będzinie w celu doprowadzenia go do zakładu karnego. Spędzi w nim 4 miesiące. Jego oprawcy za kratami mogą spędzić o wiele więcej czasu. Grozi im bowiem nawet 12 lat więzienia.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close