Region

Będzin: Przebywali w nocy z malutkim dzieckiem na przystanku. Rodzice pod wpływem narkotyków

Kompletnie odurzoną matkę oraz półprzytomnego ojca dwuletniego dziecka zastali przedwczorajszej nocy policjanci, wezwani na interwencję przy jednym z przystanków autobusowych w centrum Będzina. Rodzice byli pod wpływem narkotyków.

 

Walka z robalami w Jaworznie i z dzbanami dewastującymi miasto w Sosnowcu:


Do zdarzenia doszło przedwczoraj, kilka minut po północy w centrum Będzina. Według informacji przekazanych przez świadka, na przystanku autobusowym w pobliżu sklepu nocnego, miała przebywać mocno podchmielona para młodych ludzi z małym dzieckiem. Po przybyciu na miejsce będzińscy funkcjonariusze zastali śpiącą kobietę oraz półprzytomnego mężczyznę, a w pobliżu przystanku stał dziecięcy wózek, w którym siedziała mała dziewczynka.

Policjanci początkowo nie potrafili nawiązać kontaktu z parą. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta nie byli w stanie odpowiedzieć na pytania, jak się nazywają, czy gdzie zamieszkują. Nie byli też wstanie logicznie odpowiedzieć na pytania, co robili w ostatnim czasie i co dokładnie spożywali.

Badanie stanu trzeźwości nie potwierdziło podejrzeń, że para może znajdować się pod wpływem alkoholu. Dopiero użycie testera do wykrywania w organizmie narkotyków wyjaśniło policjantom powody ich dziwnego zachowania. Od 28-latki i jej 30-letniego partnera pobrano krew do dalszych badań, które mają dać odpowiedź na pytanie jaką substancję psychoaktywną wcześniej zażyli.

O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd i prokurator. Oboju grozi nawet 5 lat więzienia. 2-letnią córką nieodpowiedzialnych rodziców zaopiekował się jej dziadek.

 

źr. Śląsk Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close