Region

Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej. Nie żyje kierowca BMW X6

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 790 w Dąbrowie Górniczej. BMW X6 wypadło z drogi, następnie koziołkowało. Zginął 60-letni mężczyzna.

 

Walka z robalami w Jaworznie i z dzbanami dewastującymi miasto w Sosnowcu:

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek, 2 lipca, przed godziną 9.00 na drodze wojewódzkiej nr 790 w pobliżu skrzyżowania z ul. Kazdębie w Dąbrowie Górniczej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący terenowym bmw x6, na łuku drogi, prawdopodobnie po zakończeniu manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód wypadł z drogi, a następnie koziołkował z nasypu, zatrzymując się na drzewach.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 60-letni mieszkaniec powiatu zawierciańskiego. Policjanci z Dąbrowy Górniczej pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Zarządzono również przeprowadzenie sekcji zwłok ofiary.

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close