AlarmRegionWiadomość dnia

Będzin: Wtargnął do mieszania sąsiadki i przez blisko 10 godzin ją katował

Decyzją sądu, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 39-letni mieszkaniec Będzina. Mężczyzna, który był już wcześniej skazany za podobne przestępstwa wtargał siłą do mieszkania swojej sąsiadki i przez prawie 10 godzin znęcał się nad nią fizyczne i psychiczne.

 

39-letni mieszkaniec Będzina, widząc o godzinie 8.00 rano, otwierającą drzwi do swojego mieszkania 41-letnią sąsiadkę, wtargnął do środka jej mieszkania, a następnie przez 10 godzin znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie.

Agresja sąsiada nie ograniczyła się jedynie do wyzwisk, czy gróźb. Oprawca kopiąc i uderzając rękoma kobietę po całym ciele, groził jej pozbawieniem życia. Zwyrodnialec pastwił się nad swoją ofiarą przypalając ją papierosem i dusząc. Jak się później okazało, mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, a o jego losie zadecyduje teraz sąd.

 

(źr: KPP Będzin)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close