AlarmRegionWiadomość dnia

Tarnowskie Góry: Siedząc w autobusie, z impetem uderzył głową w szybę. 44-latkowi grozi do 5 lat więzienia

Tarnogórscy kryminalni ustalili i zatrzymali chuligana, który wybił szybę w autobusie miejskim. Mężczyzna siedząc w autobusie, w pewnej chwili z impetem uderzył głową w szybę, która rozpadła się na drobne kawałki. 44-latek odpowie za zniszczenie mienia wartości ponad 3,5 tysiąca złotych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z autobusów miejskich doszło do wybicia szyby. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna siedząc w autobusie, w pewnej chwili uderzył głową w boczną szybę. Uderzenie było tak silne, że szyba rozbiła się na drobne kawałki. Następnie chuligan, jakby nigdy nic, wyszedł z autobusu i uciekł w nieznanym kierunku.

Funkcjonariusze ustalili rysopis sprawcy oraz zabezpieczyli nagranie z monitoringu, jednak ślad po wandalu zaginął. Sprawę przejęli tarnogórscy kryminalni, którzy sprawdzali każdy szczegół mogący przybliżyć ich do sprawcy zniszczenia mienia.

W wyniku podjętych czynności, kryminalni z tarnogórskiej komendy wpadli na trop wandala. Policjantom udało się ustalić dane personalne chuligana. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w Katowicach. 44-latek, który nie posiada stałego adresu zameldowania usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, wartego ponad 3,5 tys. złotych. Wandal podczas przesłuchania przyznał się do wybicia szyby oraz złożył wyjaśnienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

(źr: KPP Tarnowskie Góry)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close