KrajPartnerzyRegionWiadomość dnia

Beesafe – ubezpieczenia właśnie dla Ciebie

Beesafe to nowa marka ubezpieczeniowa, oferująca przede wszystkim ubezpieczenia komunikacyjne. W świecie cyfrowych usług i aplikacji Beesafe czuje się jak ryba w wodzie albo raczej jak pszczoła w ulu. Zajrzyj na beesafe.pl, kiedy chcesz kupić świetne, elastyczne ubezpieczenie lub kiedy szukasz porady w zakresie ubezpieczeń.

 

 

Strona https://beesafe.pl jest prosta i przejrzysta, bardzo intuicyjna w obsłudze. Jej zawartość to same konkrety, ubezpieczeniowa esencja. Jest szybka i zwinna, świetnie działa na smartfonach. Kupując ubezpieczenie, nie musisz instalować aplikacji, zakładać konta, zapamiętywać loginów i haseł. Prosto, szybko, do celu.

Każdy, kto korzystał z internetowych kalkulatorów OC/AC, wie, że to bardzo wygodna opcja: za oknem plucha/śnieżyca/wichura/żar leje się z nieba, a u Ciebie z radia płynie kojąca muzyka, pokój wypełnia się aromatem kawy, siedzisz we własnym fotelu i niespiesznie wybierasz ubezpieczenie samochodu. Dzień czy noc, roboczy czwartek czy wolna niedziela, wieś pod granicą czy metropolia w sercu kraju – internetowy kalkulator OC/AC jest dostępny zawsze i wszędzie.

Beesafe: błyskawiczna kalkulacja składki + dodatkowe korzyści

Zazwyczaj, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztowało ubezpieczenie Twojego samochodu, musisz podać wiele informacji koniecznych do przeprowadzenia wyliczeń. Beesafe to prawdziwa rewolucja: potrzebuje 3 (słownie: trzy) informacje, aby skalkulować wiążącą wysokość składki.

Największe korzyści z Beesafe:

  • szybkość kalkulacji
  • elastyczność produktu
  • użyteczność usług

Beesafe: wyjątkowe rozwiązania + klasyka gatunku

W Beesafe znajdziesz to, czego nie mają inni. Np. pakiet Wygodny kierowca, zapewniający obsługę techniczną Twojego auta w systemie door-to-door. Na progu swojego mieszkania przekazujesz kluczyki do auta i nie musisz martwić się o nic więcej. Wszystko zostanie załatwione z należytą starannością, jakbyś sam się tym zajął. Już dziś pomyśl, co zrobisz z zaoszczędzonym czasem.

Inną oryginalną opcją są Ubezpieczenia miejskie, idealne dla miejskich podróżników, którzy poruszają się po ulicach rowerami, hulajnogami i segwayami, czy to własnymi, czy wypożyczonymi. Ta polisa to dopasowane do miejskich realiów połączenie OC i NNW.

Ubezpieczenie pomoc prawna pomoże ogarnąć takie sytuacje, jak kolizja, utrata prawa jazdy czy dowodu rejestracyjnego a także mandat. Posiadacz tej polisy telefonicznie kontaktuje się z ekspertem Beesafe, który udziela wyjaśnień i wysyła potrzebne dokumenty, a w razie konieczności spotyka się osobiście z ubezpieczonym.

Oczywiście Beesafe oferuje także klasyczne ubezpieczenia. Należy do nich NNW, które gwarantuje wypłatę odszkodowania za uszczerbki na ciele lub śmierć w wypadku komunikacyjnym kierowcy lub pasażerów. Beesafe ma w ofercie assistance – niezastąpioną asystę w podróży po Polsce i Europie. W razie awarii czy wypadku klient może liczyć na pomoc zarówno techniczną jak i organizacyjną.

Inne warte uwagi polisy to np. ubezpieczenie szyb, które obejmuje wszystkie szyby, a szkody nie powodują utraty zniżek z AC. Ubezpieczenie assistance opony to gwarancja pomocy w przypadku przebitej opony. Obejmuje wymianę koła, naprawę na miejscu lub transport do wulkanizatora. Assistance akumulator to polisa, która działa zarówno w trasie jak i pod domem klienta, obejmuje naładowanie lub wymianę na nowy. Warto rozważyć ubezpieczenie bagażu na wypadek kradzieży, zniszczenia czy uszkodzenia. Wypłata świadczenia z tej polisy nie wpłynie na wysokość Twoich zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia AC. Więcej informacji znajdziesz na stronieAdvertisement https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/

Beesafe: poradnik ubezpieczeniowy dla każdego

Wszystko, co warto wiedzieć o ubezpieczeniach, znajdziesz na blogu Beesafe. Artykuły pisane przez specjalistów z branży ubezpieczeniowej czyta się lekko i przyjemnie, a wiedza z nich zaczerpnięta przydaje się w codziennym życiu kierowcy. Dowiesz się m.in. jak sprawdzić samochód przed zakupem, jak nie stracić zniżek na AC, dlaczego warto kupić pakiet OC/AC, kiedy nabywca samochodu może wypowiedzieć umowę OC, itp.

Beesafe to nowa jakość na internetowym rynku ubezpieczeń. Sprawdź koniecznie.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Beesafe – ubezpieczenia właśnie dla Ciebie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close