KrajKultura i rozrywkaRegion

Bieg po Nowe Życie w nowej odsłonie ONLINE!

Bieg po Nowe Życie – mająca już 10-letnią historię społeczna inicjatywa wspierająca dawstwo narządów, która na stałe zagościła wśród najważniejszych polskich kampanii prozdrowotnych odnalazła się w nowej rzeczywistości. 21 czerwca po raz pierwszy odbędzie się w formule online!

 

 

W marcu podjęliśmy decyzję o przeniesieniu wiślańskiej 16 edycji Biegu po Nowe Życie na 20 czerwca, jednak już początkiem maja patrząc na to, co dzieje się za oknami urodził się pomysł, by wydarzenie przygotować w przestrzeni wirtualnej. W trosce o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników, przede wszystkim osób po przeszczepieniu – tłumaczy Przemysław Saleta – współtwórca i ambasador wydarzenia.

 

Nowa odsłona Biegu po Nowe Życie połączy w formule internetowej transmisji telewizyjnej wszystkie osoby, które tworzą lub chcą tworzyć wydarzenie. W trzygodzinnej audycji na żywo pojawią się osoby po przeszczepieniu, znane osoby ze świata filmu, teatru, estrady, sportu, i mediów, autorytety polskiej medycyny transplantacyjnej, partnerzy projektu.

 

 

Wykorzystamy telewizyjne środki techniczne w studiach plenerowych oraz nowoczesne platformy konferencyjne, by w trakcie transmisji połączyć się na krótkie rozmowy i pozdrowienia z osobami po przeszczepieniu i ich rodzinami w miejscach, gdzie mieszkają, porozmawiamy z lekarzami, koordynatorami transplantacyjnymi, dziennikarzami, aktorami, sportowcami i artystami – wyjaśnia Arkadiusz Pilarz – dyrektor Biegu po Nowe Życie. Całość będzie można oglądać w niedzielne popołudnie 21 czerwca od 16:00, do 19:00 na naszych mediach społecznościowych, ale nie tylko. To jednak na razie niespodzianka, podobnie jak najważniejsza część naszego wydarzenia – marsz nordic walking, który na pewno odbędzie się, ale w „telewizyjnej” nowej formie – dodaje.

 

Zapisy na Bieg

Do Biegu po Nowe Życie ONLINE po raz pierwszy może zgłosić się każdy.  Każdy kto chce w kilku słowach wyrazić poparcie dla idei przeszczepień i dawstwa narządów. Jak to zrobić? Najlepiej odwiedzić stronę transplantologia.info klikając w poniższy link:

https://transplantologia.info/transplantologia/czas-na-bieg-po-nowe-zycie-online/

Przemek Saleta zaprasza na Bieg po Nowe Życie ONLINE!:

źródło: komunikat prasowy Organizatora
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close