AlarmRegionWiadomość dnia

Bielsko-Biała: Alarm bombowy w centrum handlowym! [FOTO + WIDEO]

Jak w 99% takich przypadków, także i ten okazał się fałszywy. Sprawca zadzwonił na telefon centrum powiadamiania ratunkowego, informując, że w bielskim lokalu handlowym jest bomba, która za moment wybuchnie. Na miejsce natychmiast skierowano patrole policyjne wraz z pirotechnikiem. Policjanci zabezpieczyli budynek i pobliskie ulice. Po sprawdzeniu obiektu przez policyjnego pirotechnika okazało się, że był to fałszywy alarm. Na miejscu nie znaleziono żadnej bomby.

W tym samym czasie policjanci zajęli się poszukiwaniem sprawcy alarmu. Ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 36-letni bielszczanin. Chwilę później pracownicy ochrony centrum handlowego wspólnie z kryminalnymi zatrzymali mężczyznę. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili. Sprawca nie spodziewał się tak szybkiego zatrzymania. Trafił do policyjnego aresztu. Za wywołanie fałszywego alarmu grozi mu do 8 lat więzienia.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close