AlarmRegionWiadomość dnia

Bielsko-Biała: Podczas awantury wyrywał jej włosy i złamał nos. 40-latek od dłuższego czasu znęcał się nad partnerką

Wyjątkowo brutalnego sprawcę przemocy domowej zatrzymali policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej. 40-letni domowy oprawca bił i poniżał swoją partnerkę. Wyrywał jej włosy z głowy, a w czasie jednej z awantur pobił tak dotkliwie, że złamał jej nos.

 

Policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań w centrum Bielska-Białej. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął kłótnię ze swoją 36-letnią partnerką. W czasie awantury zaatakował kobietę i dotkliwie ją pobił. Pokrzywdzona doznała licznych obrażeń ciała, w tym złamania nosa, zadrapań i krwiaków głowy. Okazało się, że 40-latek od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychiczne nad swoją partnerką.

Policjanci zatrzymali awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi, sprawca usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Sprawca był już karany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Za przemoc domową grozi mu do 5 lat za kratami.

 

(źr: KMP Bielsko-Biała)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close