Region

Bielsko-Biała: Chciał okraść bar i… zasnął

Policja nie musiała zbyt długo szukać włamywacza, który próbował okraść lokal przy bielskiej ul. Cymiarskiej. Włamywacz… zasnął podczas próby kradzieży.

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

Mężczyzna wybił szybę w oknie i przedostał się do baru. Splądrował wnętrze i skradł z kasy 200 zł, a następnie na dobre zasnął. Właściciela lokalu postawił na nogach alarm, który uruchomił włamywacz. O zdarzeniu natychmiast powiadomił on policjantów. Wspólnie ze stróżami prawa wybudził włamywacza z błogiego snu.

Mundurowi odzyskali skradzioną przez sprawcę gotówkę. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi mu teraz do 10 lat więzienia. Z własnej kieszeni będzie też musiał uregulować szkody w wysokości 600 zł, do których doprowadził w wyniku wybicia szyby.

Źródło: KMP Bielsko-Biała

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close