AlarmRegionWiadomość dnia

Bielsko-Biała: Pijana ciężarna pobiła partnera tłuczkiem do mięsa

Do zdarzenia doszło w jednym z bielskich mieszkań na ul. Piastów Śląskich. Nietrzeźwa kobieta wszczęła awanturę ze swoim partnerem. W czasie kłótni zaatakowała mężczyznę tłuczkiem do mięsa, raniąc go poważnie w głowę. Awantura odbywała się na oczach jej 2-letniej córeczki.  Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które udzieliło pokrzywdzonemu pomocy i zaopatrzyło rany. Policjanci zatrzymali awanturniczkę.

 

Badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Kobieta oświadczyła, że jest w 3 miesiącu ciąży. Zachowywała się agresywnie i wulgarnie wobec stróżów prawa. Sprawczyni została przewieziona do izby wytrzeźwień. Dzieckiem zaopiekował się brat 28-latki. Za spowodowanie uszkodzeń ciała partnera grozi jej do 5 lat za kratami. Kwestię sprawowania przez nią opieki w stanie nietrzeźwości nad 2-latką wyjaśni sąd rodzinny, gdzie skierowano już materiały w tej sprawie.

 

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close