KrajRegion

Bielsko-Biała: seniorka ukradła saszetkę. W środku było dużo pieniędzy

Policjanci ustalili tożsamość kobiety podejrzewanej o kradzież saszetki o łącznej wartości 2,7 tys. zł. Okazała się nią 75-letnia mieszkanka powiatu bielskiego.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Do kradzieży doszło w salonie Orange w CH Gemini przy ulicy Leszczyńskiej 20. Kradzież i osoba podejrzewana o jej dokonanie została zarejestrowana przez kamery monitoringu wewnątrz lokalu.

Kobieta wykorzystała moment nieuwagi jednego z klientów i zabrała pozostawioną na oparciu krzesła saszetkę. Wewnątrz niej znajdowały się dokumenty, gotówka oraz telefon marki Redmi Note 9 Pro o łącznej wartości 2.700 złotych.

Przestępstwo zostało zarejestrowane przez monitoring, a stróże prawa zdecydowali się opublikować wizerunek poszukiwanej kobiety. Dzięki informacjom przekazanym przez mieszkańców Bielska-Białej śledczy ustalili jej tożsamość.

To 75-letnia mieszkanka powiatu bielskiego. Policjanci zatrzymali ją w miejscu zamieszkania. Stróże prawa odzyskali skradziony telefon i dokumenty. Za kradzież grozi jej kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus: Znowu brakuje na Śląsku osocza ozdrowieńców!

Śnieg nadciąga do Polski! Temperatury nadal dodatnie. Sprawdź prognozę pogody

Kiedy przypadają niedziele handlowe w 2021 roku? Będzie ich tylko siedem

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close