AlarmRegionWiadomość dnia

Bielsko-Biała: SZOK! Mężczyzna pomylił radiowóz z taksówką

Do zdarzenia doszło w Szczyrku na ul. Beskidzkiej. Policjanci z miejscowego komisariatu, po przeprowadzonej interwencji, przewozili do izby wytrzeźwień pijanego mężczyznę, gdy na ich drodze stanął kolejny „imprezowicz”.

 

Pieszy wybiegł na jezdnię, tuż przed maskę radiowozu. Wymachiwał rękami, usiłując zatrzymać pojazd. Uniknął potrącenia, tylko dzięki błyskawicznej reakcji kierującego radiowozem. Policjant w porę zatrzymał samochód. W tym momencie sprawca, tonem nieznoszącym sprzeciwu zażądał, aby policjanci odwieźli go do domu w Zabrzegu.

 

Od samego początku zachowywał się wyjątkowo agresywnie i wulgarnie, znieważając stróżów prawa. Groził im i utrudniał wykonywanie czynności służbowych. Mundurowi obezwładnili awanturnika. Zakuli go w kajdanki i przekazali w ręce wezwanego na miejsce patrolu z komisariatu II. Badanie stanu trzeźwości 27-latka dało wynik blisko 3 promili alkoholu w organizmie.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close