AlarmRegionWiadomość dnia

Bielsko-Biała: Ukradł samochód z towarem! A wszystko warte 25 tysięcy!

Do zdarzenia doszło w Bielsku-Białej przy ul. Kierowej. Właściciel dostawczego volkswagena zamierzał wyjechać rano do pracy. Uruchomił silnik i zabrał się za odśnieżanie szyb. Po chwili wrócił jednak do mieszkania po rzeczy, których wcześniej zapomniał. Pozostawił na parkingu uruchomiony pojazd wraz z kluczykami. Moment ten wykorzystał złodziej.

 

Ukradł samochód, a warz z nim towar. Rabuś miał pecha, bo w czasie ucieczki wjechał w budynek przy bielskiej ul. Młyńskiej. Tam ujął go przypadkowy świadek, który natychmiast zaalarmował o zdarzeniu policjantów. Kryminalni zatrzymali 27-letniego sprawcę. W czasie przeszukania jednej z piwnic w centrum miasta odnaleźli skradzioną odzież i galanterię skórzaną, którą złodziej zdążył tam ukryć, zanim został ujęty. W jego piwnicy policjanci odnaleźli też rower o wartości tys. zł, który został skradziony w połowie listopada na bielskich Złotych Łanach.

 

Samochód oraz całość skradzionego wraz z nim towaru zwrócono już właścicielowi. Również jednoślad wrócił do swojego prawowitego posiadacza. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close