AlarmRegionWiadomość dnia

Bielsko-Biała: Wjechała w zaparkowane samochody i pogryzła policjanta

Do zdarzenia doszło ul. I Armii Wojska Polskiego. Kierująca mazdą utraciła panowanie nad samochodem i wjechała w trzy zaparkowane pojazdy – fiata i dwa mercedesy. Nie zatrzymała się i kontynuowała jazdę. Na bielskiej ul. Sterniczej została zatrzymana przez patrol. Do jej zatrzymania przyczyniły się informacje przekazane przez świadków.

 

W czasie interwencji kobieta zachowywała się wyjątkowo agresywnie. Zwracała się do policjantów wulgarnymi słowami. Szarpała się i wyrywała, a w pewnym momencie zaatakowała stróżów prawa. Jednego z nich ugryzła w ramię. Obezwładniono ją i zakuto w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie ponad promil alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszała zarzuty. Za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz atak na policjantów grozi jej do 3 lat więzienia.

 

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close