Region

Bielsko-Biała: Zniszczył biletomat [WIDEO] Ktoś go rozpoznaje?

Śledczy z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej poszukują osoby, która poprzez uderzenie łokciem uszkodziła automat do sprzedaży biletów przy ul. Piastowskiej w Bielsku-Białej. 

 

Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia dokonanego przez nieustalonego dotąd sprawcę. Do zdarzenia doszło 5 listopada 2018 r., około godziny 23.09 w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej. Młody mężczyzna umyślnie uszkodził automat do sprzedaży biletów, powodując tym straty o wartości ponad 5 tyś złotych na szkodę Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej.

Bielsko-Biała: Zniszczył biletomat [WIDEO] Ktoś go rozpoznaje? (KMP Bielsko-Biała)
Bielsko-Biała: Zniszczył biletomat [WIDEO] Ktoś go rozpoznaje? (KMP Bielsko-Biała)
Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, policja prosi kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 8121700, 33 8121705, nr alarmowy 112, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.

 

 

(źr. KMP Bielsko-Biała)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close