RegionWiadomość dnia

Bielsko sprzedaje autobus. Woził sportowców i artystów

Jeśli macie spory zapas gotówki możecie sobie kupić takiego Mercedesa, z którego korzystało Bielskie Centrum Kultury. Cena wywoławcza – bagatela 288 960 zł. Ale jest o co powalczyć, bo pod maską tego potwora jest ponad 400 KM.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Autobus został wystawiony na sprzedaż w formie przetargu. Każdy, kto chce wziąć udział w licytacji, musi wpłacić wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej. – Pojazd przez lata woził zespoły artystyczne BCK, służył także wielu środowiskom w mieście, m.in. podróżowały nim na mecze nasze drużyny sportowe – informuje bielski urząd.

Mercedes do tej pory przejechał ponad 450 tys. km i został wyprodukowany w 2009 roku. – Osoby zainteresowane nabyciem autokaru mogą obejrzeć pojazd na parkingu przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej – dodaje UM w Bielsku-Białej.

 

Źródło i foto: UM Bielsko-Biała

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zobaczcie piekło oddziału covidowego w Katowicach! Może korona-sceptycy wreszcie uwierzą? [WIDEO]

Katowice: Pojawiły się ogłoszenia sprzedaży szczepionki na COVID-19. Można też było kupić wynik testu

Kosmiczny eksperyment! Studentów zamknęli w hangarze. Udają, że są w kosmicznej izolacji [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close