AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Biuro podróży ze Śląska ogłosiło upadłość! Co z turystami?

13 czerwca 2016 r. spółka BBJ SPORT sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju złożyła oświadczenie o niewypłacalności. Obecnie klienci biura przebywają na Węgrzech w Hajduszoboszlo (ok. 31 osób) oraz w Polsce (61 osób) w Rowach, Świnoujściu oraz w Ustroniu. Wszyscy wypoczywający wrócą do miejsca zamieszkania po zakończeniu turnusów, które potrwają do 18 czerwca 2016. Koszty pobytu oraz powrotu zostaną opłacone z zabezpieczenia finansowego biura podróży.

 

 

Biuro podróży BBJ SPORT figuruje w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonym przez Marszałka Województwa Śląskiego. Zabezpieczenie finansowe biura wynosi 50 000 euro (ok. 215 tys. zł). W najbliższym terminie zostanie uruchomiona procedura zbierania wniosków od klientów za niezrealizowane umowy. Zanim to nastąpi, muszą zostać uzgodnione warunki i szczegóły współpracy z ubezpieczycielem.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close