RegionSportWiadomość dnia

Blaszok znowu się zapełni! Kibice wracają na stadion GKS Katowice!

Kibice wreszcie na żywo będą mogli oklaskiwać występy GKS Katowice! Począwszy od meczu GKS-u Katowice z Górnikiem Polkowice fani – w ograniczonej liczbie – będą mogli powrócić na trybuny stadionu przy Bukowej. Mecze rozgrywane będą w specjalnym reżimie sanitarnym, którego należy bezwzględnie przestrzegać.

 

 

„Zostań prezydentem za 13 tysięcy! Jak to zrobić? TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

-Informujemy, że GKS Katowice uzyskał zgodę na organizację imprez masowych na Stadionie Miejskim przy okazji spotkań 2 ligi. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów mecze będą rozgrywane przy widowni ograniczonej do 25 proc. pojemności obiektu. Mając na uwadze również wytyczne PZPN w zakresie zachowania stref izolacji sportowej oznacza to, że na trybunach obiektu przy Bukowej będzie mogło zasiadać 1760 widzów. Fanów GieKSy zapraszamy już na najbliższy mecz w Katowicach. Spotkanie z Górnikiem Polkowice odbędzie się w środę 1 lipca o godz. 18.00 – poinformował na swojej stronie internetowej GKS Katowice.

 

Kto może wejść na mecz?
Mecze GKS-u są dostępne dla wszystkich osób, które posiadają ważne karnety (na cały sezon lub na rundę wiosenną).

Uwaga! Wszyscy karnetowicze, którzy nie mogą pojawić się na Bukowej, mają możliwość przekazania swojej wejściówki innej osobie. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się do systemu biletowego GieKSy i w zakładce „karnety” wybrać opcję „przekaż bilet”, a następnie zgodnie ze wskazówkami uzupełnić dane. Opcja ta zostanie uruchomiona w sobotę 27 czerwca o godz. 12.00.

Na mecze GKS-u prowadzona będzie INTERNETOWA sprzedaż ograniczonej puli biletów. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się w poniedziałek o godz. 16.00. W sprzedaży będą dostępne wejściówki normalne (12 zł) i ulgowe (5 zł) na Trybunę Główną.

Masz pytania w sprawie karnetów lub biletów? Zadzwoń lub napisz do nas (dni robocze w godz. 10-18, weekendy w godz. 12-16). T: 725 250 898, T: 725 250 896, E: bilety@gkskatowice.eu.

 

Jakie są zasady organizacji meczów?
Mecze na Stadionie Miejskim organizowane będą w specjalnym reżimie sanitarnym, co wiąże się nie tylko z ograniczoną liczbą widzów na obiekcie. Zapoznajcie się z poniższymi zasadami i bezwzględnie ich przestrzegajcie!

Bramy stadionu będą otwierane na półtorej godziny przed początkiem meczu. W związku z koniecznością zachowania dystansu społecznego prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na obiekt. Przy wejściu na stadion należy zachować odległość 2 metrów wobec innych osób. Wejściem na obiekt będą kierowali stewardzi. Każdy wchodzący na teren imprezy uczestnik jest zobowiązany do dezynfekcji rąk (pracownik ochrony udostępnia środek do dezynfekcji). Nie ma możliwości wnoszenia bagażu podręcznego ani korzystania z depozytów.

Na każdym sektorze udostępnianych będzie 25 proc. miejsc. W związku z tym miejsce zajmowane przez kibica nie musi być tożsame z zakupioną wcześniej wejściówką. Widzowie zajmują co czwarte miejsce w rzędach naprzemiennie. Bezpośrednio obok siebie mogą siedzieć wyłącznie widzowie z dzieckiem poniżej 13. roku życia; widzowie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, widzowie wspólnie zamieszkujący lub gospodarujący

W zajmowaniu odpowiednich miejsc pomogą specjalne oznaczenia siedzisk. Poprawność zajmowania miejsc będzie kontrolowana przez stewardów.

Po zakończeniu meczu nastąpi opróżnianie obiektu według nowych zasad. Sekwencyjnie będą opróżniane kolejne sektory obiektu tzn. w kolejności od A do D sektory „Blaszoka” i od 1 do 6 sektory Trybuny Głównej. Bieżących informacji na temat możliwości opuszczenia sektorów będą udzielać spiker zawodów oraz stewardzi.

-Ponadto informujemy, że na stadionie – wzorem wcześniejszych meczów, które odbywały się bez publiczności – pozostanie wydzielona specjalna strefa dla osób z tzw. izolacji sportowej obejmująca przestrzenie, w której poruszają się wyłącznie sportowcy i osoby funkcyjneinformuje GKS Katowice

Na stadionie nie będzie możliwości skorzystania z cateringu.
-Bardzo prosimy o zrozumienie wszystkich powyższych ograniczeń i prosimy o ich przestrzeganie. Wymogi związane są wyłącznie z dbałością o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo – apelują przedstawiciele GKS Katowice

 

Spotkanie z Górnikiem Polkowice odbędzie się w środę 1 lipca o godz. 18.00

autor: Wojciech Żegolewski
źródło: GKS Katowice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

DPS w Orzeszu to kolejne ognisko koronawirusa. Jaka sytuacja w Domu Pomocy Społecznej?

Katowice: Skoszone drzewa i BMW rozerwane na strzępy! Koszmarny wypadek na Beskidzkiej! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Żłobki w Katowicach będą dostępne przez cały okres wakacyjny

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close