BMW dogoniło Saaba po pasjonującym pościgu! [BRAMKI WIDEO]

Pasjonujące widowisko zafundowali nam Niemcy i Szwedzi w ten sobotni wieczór. Widowisko rodem z Mistrzostw Świata… Zaraz, zaraz to są Mistrzostwa Świata. Po meczu Korea Południowa – Meksyk się odzwyczailiśmy… Niemcy – Szwecja 2:1.

Zupełnie inaczej od meczu Korea Południowa – Meksyk rozpoczął się wieczorny klasyk Niemcy – Szwecja.

Groźną sytuacją rozpoczęli spotkanie nasi zachodni sąsiedzi! Draxler strzelał z 5. metra, ale został zablokowany. Jak widać Niemcy naoliwili swoje maszyny do strzelania goli i tylko czekać, aż się uruchomią!

Dziesięć minut później Szwedzi postanowili postraszyć stojących prze murem Die Mannschaft! Berg wyszedł sam na sam z Neuerem, niemiecki bramkarz zachował jednak zimną krew i nie dał się pokonać!

Joahim Loew poddenerwowany spotkaniem uskutecznia swoje stare przyzwyczajenia:

Toivonen! Kibice na całym świecie przecierali oczy ze zdumienia! W 32. minucie Szwed pięknym lobem pokonał niemieckiego bramkarza. W powtórce z ust Neuera wyczytaliśmy tylko soczyste „sch*ise”.

O mały włos gola do szatni sztrzeliłby Claesson! Prawidłowo zareagował jednak Hector. Na półmetku Niemcy – Szwecja 1:1!

Statystyki po pierwszej połowie:

Cóż za początek zobaczyliśmy w Soczi zaraz po gwizdku sędziego obwieszczającym drugą połowę meczu! Reus kolanem z siedmiu metrów pokonał Olsena! Nasi zachodni sąsiedzi udowodnili, że nawet w najtrudniejszej sytuacji trzeba wyjść z podniesioną głową!

Reus próbował zdobyć drugiego gola w 61. minucie i to piętą. Nie trafił jednak w piłkę…

Ponownie Reus, tym razem wolejem z narożnika pola karnego, zatrzymał go jednak obrońca. Czy to był mecz Reus – Szwecja?

W natarciu nie kto inny jak Niemcy. Wrener próbował w 81. minucie, uderzył nad poprzeczką!

Boateng po nieczystym zagraniu otrzymał czerwoną kartkę! .

Za pewne wszyscy Szwedzi odetchnęli z ulgą w 88 minucie. Gomez uderzył głową pod poprzeczkę szwedzkiej bramki. Na posterunku jednak niezawodny Olsen, który popisał się świetną interwencją i wybił piłkę na rzut rożny.

Sędzia z Polski doliczył aż pięć minut. Przedłużył w ten sposób szanse Niemców na pozostanie w turnieju.

2:1 dla Niemców! Kroos umieścił piłkę w siatce i prawdopodobnie przedłuży pobyt Niemców na turnieju!

Bramki:

32 minuta – Toivonen