AlarmRegionWiadomość dnia

Bomba w Rudzie Śląskiej! Szaleniec chciał wysadzić kościół?

Rudzcy policjanci zostali poinformowani o podłożeniu ładunku wybuchowego w okolicy kościoła w Nowym Bytomiu. Każde zgłoszenie dotyczące zagrożenia życia i zdrowia ludzi jest traktowane bardzo poważnie, dlatego we wskazane miejsce natychmiast zjechały się wszystkie służby ratunkowe.

 

Ładunku jednak nie odnaleziono. Okazało się, że żadnej bomby nie było. Pod numer alarmowy zadzwonił młody mieszkaniec Rudy Śląskiej, który postanowił sobie zażartować. Natychmiast podjęto też działania prowadzące do odnalezienia sprawcy całego zamieszania.

 

Poszukiwania były prowadzone z użyciem najnowocześniejszych metod. Po niespełna kilkunastu godzinach policjanci zatrzymali żartownisia w jednej z dzielnic Rudy Śląskiej. Mężczyzna został odnaleziony w swoim mieszkaniu, gdzie nie spodziewał się policji. Sam przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze. Grozi mu do 8 lat więzienia, pokryje też z własnych pieniędzy koszt całej akcji służb ratowniczych.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close