Region

Brutalne pobicie w Tarnowskich Górach! Agresorzy kopali ofiary po całym ciele

Agresorzy zaatakowali dwóch mężczyzn na ulicy Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach. Starszy z poturbowanych mężczyzn, oprócz tego, że był bity pięściami i kopany po całym ciele, został uderzony w głowę butelką.

Piłkarze zespołu z okręgówki bawią się w kiboli! TOP 5 Silesia Flesz gra FAIR!

Policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Tarnowskich Gór, że na ulicy Wyszyńskiego, zostały pobite dwie osoby natychmiast pojechali na miejsce. Wywiadowcy i policjanci z patrolu ustalili, że 39-latek i 26-latek zostali zaatakowani przez sprawców bez żadnego powodu.

Starszy z poturbowanych mężczyzn, oprócz tego, że był bity pięściami i kopany po całym ciele, został uderzony w głowę butelką. Z uwagi na doznane obrażenia ciała, trafił do szpitala. Wywiadowcy szybko ustalili rysopisy agresorów i już po chwili znaleźli ich na jednej z ulic, gdy szybko przemieszczali się w stronę centrum miasta. Byli nerwowi i pobudzeni.

Twierdzili, że trenują biegi. 21-latek oraz jego 18 i 20-letni koledzy, zostali zatrzymani. Po doprowadzeniu mężczyzn do tarnogórskiej komendy, okazało się, że są pijani. Dwóch z nich w organizmie miało 1,5 promila alkoholu, a trzeci ponad pół promila. Wczoraj sprawcy pobicia usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close