AlarmRegion

Brutalny napad w Chorzowie! Dotkliwie pobili mężczyznę w biały dzień!

Mężczyźni napadli na 28-latka i brutalnie pobili! Jeden z agresorów mierzył do niego z przedmiotu przypominającego pistolet.

Piast Gliwice wygrałby nawet eurowybory? TOP 5 SILESIA FLESZ z wizytą u Mistrzów Polski!

Mundurowi z chorzowskiej drogówki, jadąc ul Kościuszki, zauważyli grupę młodych osób, które biły leżącego na ziemi mężczyznę. Jeden z agresorów mierzył do niego z przedmiotu przypominającego pistolet. Mundurowi natychmiast wkroczyli do akcji.

Na widok policjantów napastnicy zaczęli uciekać, ukrywając się ostatecznie w jednym z mieszkań. Na miejsce natychmiast zostały skierowane wszystkie pobliskie patrole. Stróże prawa weszli do mieszkania i zatrzymali czterech mężczyzn oraz jedną kobietę w wieku od 17 do 21 lat.

Jak się okazało, nie było to ich jedyne przestępstwo. W trakcie przeszukania kryminalni znaleźli narkotyki oraz przedmiot przypominający pistolet. Sprawą zajęli się śledczy z chorzowskiej komendy.

Jak ustalili, 28-latek nie tylko został pobity, ale również okradziony. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Sąd Rejonowy w Chorzowie przychylił się do wniosku prokuratora i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanych na 3 miesiące. Za to przestępstwo grozi im 12-letni pobyt w więzieniu.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close