Region

Budka „jedynką” w Katowicach, Saługa w Sosnowcu

Lider Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Schetyna przedstawił dziś „jedynki” na listach wyborczych w wyborach parlamentarnych. Wielkich niespodzianek nie ma. W Katowicach na pierwszych miejscach znaleźli się Borys Budka i Marta Golbik. O głosy powalczy też były marszałek województwa śląskiego Wojciech Saługa.

Na bogato! TOP 5 Silesia Flesz wozi Kajetan Kajetanowicz!

Wojciech Saługa będzie otwierał listę w Sosnowcu. W naszym regionie na pierwszych miejscach znajdą się też: Marek Krząkała (Rybnik), Izabela Leszczyna (Częstochowa), czy Mirosława Nykiel (Bielsko-Biała). Bez niespodzianek w Warszawie – tu „jedynkami” będą Grzegorz Schetyna i Jan Grabiec. W Krakowie na pierwszym miejscu znajdzie się Paweł Kowal, we Wrocławiu Małgorzata Kidawa-Błońska, a w Bydgoszczy Krzysztof Brejza.

Wcześniej swoje „jedynki” przedstawiło Prawo i Sprawiedliwość. Wiadomo już, że z pierwszego miejsca w Katowicach wystartuje premier Mateusz Morawiecki.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close