RegionWiadomość dnia

Burza w internecie! Anita Włodarczyk nie wystartuje w Memoriale Skolimowskiej na Stadionie Śląskim!

Anita Włodarczyk wywołała burzę w internecie po tym, jak oświadczyła, że nie wystartuje w Memoriale Kamili Skolimowskiej, który w sierpniu odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 

Anita Włodarczyk wywołała burzę w internecie po tym, jak oświadczyła, że nie wystartuje w Memoriale Kamili Skolimowskiej
Anita Włodarczyk wywołała burzę w internecie po tym, jak oświadczyła, że nie wystartuje w Memoriale Kamili Skolimowskiej

Miała być największą gwiazdą 9. Memoriału Kamili Skolimowskiej, który 22 sierpnia odbędzie się na Stadionie Śląskim. Jeszcze kilka miesięcy temu, będąc na Śląsku porównywała stadion do obiektu olimpijskiego z Berlina i zapowiadała chęć pobicia kolejnego rekordu.

-Mam nawet jedno zdjęcie zrobione podczas ceremonii medalowej na Mistrzostwach Świata. Identyczne ujęcie widziałam stadionu w Chorzowie. Ja tam mam miłe skojarzenia i tak jak zawsze biłam rekordy na Memoriale Kamili Skolimowskiej, na pewno będę chciała tutaj zapisać się w historii stadionu i powalczyć o pobicie rekordu świata – zapewniała Anita Włodarczyk (wypowiedź z 17.10.2017).

Dziś już wiadomo, że tego rekordu nie będzie. Anita Włodarczyk na swoim profilu na facebooku wydała oświadczenie, w którym napisała:

„(…) nie wystartuję w Memoriale Kamili Skolimowskiej 22.08.2018 roku w Chorzowie. Podjęcie takiej decyzji było dla mnie bardzo trudne. Kamila zostanie na zawsze w moim sercu. Żadne formy nacisku, perswazji a nawet prób szantażu nie będą miały wpływu na zmianę mojej decyzji.”

Mistrzyni świata nie wzięła już udziału w rozgrywanym we Władysławowie Festiwalu Rzutów imienia Kamili Skolimowskiej. Powodem był jej konflikt z kulomiotem Konradem Bukowieckim, który zapraszając na tę imprezę na portalu społecznościowym pokazał plakat zapowiadający imprezę, ale bez wizerunku Włodarczyk. Widoczne były za to inne gwiazdy zawodów. Lekkoatletka poczuła się urażona. Jej manager i jednocześnie dyrektor memoriału sprawy komentować nie chce.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close