KrajRegionSportŚwiat

Burza w Reprezentacji Hiszpanii zaraz przed Mistrzostwami Świata 2018 w Rosji!

Julen Lopetegui nie jest już trenerem reprezentacji Hiszpanii! Trener został zwolniony zaraz po doniesieniach, że jest w trakcie negocjacji z Realem Madryt. Luis Robiales – szef lokalnej federacji, poinformował o tym fakcie dziś o godzinie 12:00.

 

Rubiales czuje się zdradzony, nowy szef RFEF uznał, że Lopetgui wybrał niewłaściwy moment na negocjacje z „Królewskimi” i natychmiastowo zwołał konferencje prasową, w której poinformował o dymisji trenera. Co ciekawe, 22 maja, Julen Loetegui przedłużył kontrakt z Hiszpańską Federacją do 2020 roku.

Wiadomość ta z pewnością rozbije wewnętrznie reprezentację, która ostatnio ma wiele kłopotów. Jak już informowaliśmy wcześniej, podstawowy bramkarz Hiszpanów David De Gea, ma za złe premierowi insynuacje, jakoby bramkarz uczestniczył w aferze seksualnej.

Czy Hiszpania wyjdzie z opresji obronną ręką? Zobaczymy już wkrótce!

MP

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close