AlarmRegionWiadomość dnia

Bytom: Idiota za kierownicą?! Pirat drogowy o mało nie zmiótł z przejścia kobiet z dziećmi! [WIDEO]

Centymetry dzieliły kobiety przechodzące przez ul. Karola Miarki w Bytomiu od rozpędzonego Forda Focusa. W internecie pojawiło się nagranie z rejestratora zamontowanego w jednym z samochodów, które przejeżdżały obok.

 

Kierowca ryzykant najpierw jechał na zderzaku auta przed nim, potem wyprzedzał przejeżdżając przez dwa przejścia. Kilka sekund później Ford wyprzedził autobus i omal nie uderzył w inne auto. Na kolejnych pasach przechodziły kobiety i dwójka dzieci. Kierowca Forda zdecydował się jednak przecisnąć między autami stojącymi przed pasami, a dopiero gdy zauważył ludzi nacisnął pedał hamulca.

Prędkość była jednak zbyt duża, więc wjechał na pas wyłączony z ruchu. Potem uciekł z miejsca zdarzenia. Ulica Miarki jest jedną z najniebezpieczniejszych w Bytomiu. Nie ma tygodnia, by nie doszło na niej chociaż do jednej kolizji.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close