Region

Bytom: kierowca chciał wyrzucić w lesie śmieci. Wpadł w fotopułapkę

Strażnicy miejscy z Bytomia przyłapali na gorącym uczynku kierowcę, który postanowił wysypać poremontowe odpady w niedozwolonym miejscu. To kolejna interwencja strażników w takiej sytuacji. Kierowca wpadł w fotopułapkę.

Punkty za szczepienia w Katowicach! Kto zapłaci za defiladę?

TOP 5 Silesia Flesz – Premiera niedziela 19:50

Kierowca samochodu nie spodziewał się natychmiastowej akcji bytomskich strażników, którzy zatrzymali go na gorącym uczynku. Sprawca nie wiedział, że miejsce, w którym chciał porzucić, a następnie spalić śmieci, wyposażone jest w fotopułapkę. W trakcie kontroli patrolu, który na miejsce zdarzenia przybył tuż po otrzymaniu informacji od dyżurnego, sprawca został ukarany mandatami za zaśmiecenie terenu oraz niedostosowanie się do przepisów drogowych zakazujących ruchu w tym rejonie.

Oprócz dotkliwego mandatu, sprawca otrzymał nakaz posprzątania swoich śmieci oraz przekazane ich firmie, która zajmuje się utylizacją tego typu odpadów. Przypomnijmy, że jakiś czas temu, w tym samy miejscu, na terenach poprzemysłowych w Karbiu, dzięki obrazowi z monitoringu, udało się zatrzymać ciężarówkę z 18-tonowym materiałem ropopochodnym.

Jak zaznaczają funkcjonariusze Straży Miejskiej, kamery typu „las”, są nieocenioną pomocą w walce z procederem wysypywania śmieci. Umieszczane w różnych lokalizacjach fotopułapki, mają być przestrogą dla tych, którzy zechcą pozbyć się odpadów niezgodnie z prawem.

Źródło i foto: Bytom.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

NIESAMOWITE! Ma 95 lat i przeszła 1000 kilometrów na Jasną Górę! [ZDJĘCIA]

Nowy sposób złodziei. Bądź sprytniejszy, nie daj się oszukać!

Jaworzno: SZOK! Masturbował się w piekarni przy dzieciach 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close