Region

Bytom: Okradli lombard przy ul. Rostka. Dwaj złodzieje zatrzymani

Policjanci z komisariatu przy ul. Rostka zatrzymali dwóch złodziei. 25-letni mieszkaniec Bytomia wraz z drugim mężczyzną okradli lombard. Ich łupem padła złota biżuteria. Oboje usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 10 lat więzienia.

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

We wtorek w godzinach wieczornych, dyżurny otrzymał informację, że w jednym z lombardów w centrum Bytomia doszło do kradzieży biżuterii. Na miejscu mundurowi zatrzymali 24-letniego mieszkańca Bytomia. Funkcjonariusze ustalili, że do wnętrza weszło dwóch mężczyzn, jeden rozmawiał z pracownikiem komisu, natomiast drugi uszkodził witrynę, skąd skradł złotą biżuterię, a następnie uciekł. Zatrzymanie drugiego ze sprawców było tylko kwestią czasu. W środę w ręce mundurowych wpadł 25-letni mieszkaniec Bytomia. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Częstochowie. Bytomianie usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 10 lat więzienia.

 

źr. KMP Bytom

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close