KrajRegion

Bytom: W szkole, 13-latek ranił nożem koleżankę. Pożyczył nóż od kolegi

Policjanci z Miechowic zatrzymali 13-latka, który w szkole ranił nożem rok starszą dziewczynkę. Zdarzenie miało miejsce podczas przerwy między lekcjami.

 

Wczoraj (13.09), około południa, policjanci z komisariatu w Miechowicach zostali wezwani do szkoły przy ulicy Worpie. Miało tam dojść do uszkodzenia ręki jednaj z uczennic. Na miejscu policjanci ustalili, że 13-latek ugodził nożem w rękę rok starszą dziewczynkę.

ZOBACZ TAKŻE: TVS SILESIA FLESZ

Zdarzenia miało miejsce podczas przerwy między lekcjami. Rana okazała się powierzchowna i została zaopatrzona przez szkolną pielęgniarkę. Policjanci ustalili, że 13-latek pożyczył nóż na przerwie od swojego kolegi. Chłopcy zostali przewiezieni do komisariatu, gdzie zostali przesłuchani. Wstępne ustalenia śledczych z komisariatu wskazują na przypadkowe zranienie dziewczynki. Sprawę wyjaśniają miechowiccy funkcjonariusze. Teraz 13-latek odpowie przed sądem.

 

(źr: KMP Bytom)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Bytom: W szkole, 13-latek ranił nożem koleżankę. Pożyczył nóż od kolegi”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close