AlarmRegion

Bytom: Zakrwawiony mężczyzna w hotelu! Na miejsce wezwano policję

Zakrwawiony mężczyzna w jednym z hoteli w Bytomiu! Na miejsce natychmiast wezwano policję.

 

Okradali sklepy przy granicy z Niemcami. Do każdego wjeżdżali samochodem [FOTO]

43-letnia mieszkanka Bytomia ugodziła nożem swojego partnera w jednym z hoteli w Miechowicach. W chwili zatrzymania, kobieta była pod wpływem alkoholu.

Oficer dyżurny bytomskiej komendy został powiadomiony, że w hotelu w Miechowicach jest zakrwawiony mężczyzna. Na miejsce skierowano policjantów, którzy potwierdzili, że w jednym z pokoi znajduje się 41-latek z raną kłutą klatki piersiowej.

Pogotowie przewiozło 41-latka do szpitala. Policjanci z komisariatu w Miechowicach zatrzymali jego 43-letnią partnerkę. Badanie stanu trzeźwości bytomianki wykazało około 1 promila alkoholu w jej organizmie. Sprawą zajęli się śledczy z bytomskiej komendy.

ZOBACZ TAKŻE: Silesia Flesz

Z ustaleń wynikało, że pokrzywdzony wspólnie z partnerką zameldowali się w hotelu, gdzie pili alkohol. Kiedy doszło między nimi do awantury, kobieta ugodziła partnera nożem w klatkę piersiową.

Mieszkanka Bytomia trafiła do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu, prokurator przesłuchał ją i przedstawił jej zarzut. Decyzją sądu, kobieta została tymczasowo aresztowana. Grozi jej nawet 10 lat więzienia.

 

(źr: KMP Bytom)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close