KrajRegion

CAFE SILESIA: Moda na stoku – co nosić, żeby wyglądać modnie?

Sezon narciarski w pełni, a to oznacza prawdziwą rewię mody na stokach! O piosence „Dlo Dziadków” – Claudia i Kasia Chwołka tylko w „Cafe Silesia”.

 

Czy można  wyglądać modnie na stoku? Razem z projektantką Olgą Ślusarczyk sprawdzimy aktualne trendy w modzie narciarskiej. W studio „Cafe Silesia” ugościmy również artystki – Claudię i Kasię Chwołka.

Hejt w sieci po śmierci prezydenta Gdańska. Ktoś to zatrzyma?! TOP 5 Silesia Flesz

Moda na stoku

Czy podczas ferii zimowych można wyglądać modnie? Co nosić na stoku, by wpasować się w aktualne trendy i by jednocześnie było nam ciepło? Sprawdzamy również najnowsze trendy i ciekawostki w modzie narciarskiej.

Projektantka MUUKreacjeOlga Ślusarczyk – zdradzi widzom „Cafe Silesia”, co nosić podczas ferii zimowych, jakie fasony i kolory dobierać, jak również których wzorów unikać, by nie popełnić zimowo-modowego faux pas.

 

ZOBACZ OSTATNI ODCINEK „CAFE SILESIA”:

Cafe Silesia: Wydanie 14.01.2019

Claudia i Kasia Chwołka – „Dlo Dziadków”

W ten wyjątkowy dzień, jakim jest Dzień Babci, duet w składzie Claudia i Kasia Chwołka opowiedzą o kulisach powstania utworu „Dlo Dziadków”. Artystki zdradzą też swój pogląd na to, jaką rolę pełnią dziadkowie w życiu wnucząt. Dowiemy się również, jakie są najbliższe plany muzyczne Claudii i Kasi Chwołka oraz co słychać prywatnie u artystek!

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

WOŚP 2019 w Rudzie Śląskiej: Wolontariusze zebrali ponad 200 tys. zł!

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close