AlarmRegion

Charytatywny maraton fitness, bieg i koncert gwiazd! Świętochłowice organizują pomoc dla Vanessy!

Całe Świętochłowice chcą pomóc małej Venessie w walce z glejakiem. Dziewczynka i jej rodzice dzielnie walczą z rakiem. Pomóc w walce z guzem mogą lekarze w Meksyku. Operacja będzie skomplikowana, ale może dziecku uratować życie. Niestety – potrzebne są pieniądze. i to niemałe. Aż 700 tysięcy złotych. Internauci przyłączyli się do apelu o pomoc dla Vanessy Walusz. Przyłaczyły się także władze Świętochłowic.

 

Całe Świętochłowice chcą pomóc małej Venessie w walce z glejakiem. Dziewczynka i jej rodzice dzielnie walczą z rakiem (źr:facebook)

-Proszę poruszyć niebo i ziemię dla Vanessy, jest mało czasu. Jej rodzice sobie sami nie dają z tym rady, wywalczmy wszyscy dla małej nowe życie. Dziękuję – napisała do prezydenta Świętochłowic, Dawida Kostempskiego jedna z internautek. Na odpowiedź długo nie czekała. -Już działam w tej sprawie. W poniedziałek przedstawię na fb konkretne działania. Pomożemy Vanessie, proszę się nie martwić – napisał na swoim fb Dawid Kostempski.

Całe Świętochłowice chcą pomóc małej Venessie w walce z glejakiem. Dziewczynka i jej rodzice dzielnie walczą z rakiem (źr:facebook)

Prezydent Świętochłowic słowa dotrzymał. Już w najbliższą sobotę, 24 lutego w Centrum Kultury Ślaskiej w Świętochłowicach o godzinie 9.00 wystartuje Charytatywny Maraton Fitness. Charytatywny Maraton Fitness w Centrum Kultury Śląskiej poprowadzi 24 lutego Karolina Kucharczyk. Wydarzeniu potowarzyszą m.in. zajęcia animacyjne dla dzieci i aukcje. Wszystko rzecz jasna na pomoc małej Vanessie.

Także w sobotę, 24 lutego o 17.00 i także w Centrum Kultury Śląskiej Świętochłowice odbędzie się specjalny, Charytatywny Koncert dla Vanessy. Gwiazd nie zabraknie. Wystąpią m.in.: Żeton, Dono, Krzysztof Drabik, De Silvers, Marcin Kindla oraz Long&Junior.

Całe Świętochłowice chcą pomóc małej Venessie w walce z glejakiem. Dziewczynka i jej rodzice dzielnie walczą z rakiem (źr:facebook)

Dzień później, czyli w niedzielę 25 lutego odbędzie się Bieg Charytatywny dla Vanessy na Skałce w Świętochłowicach. Wpisowe to 10 zł, ale każdy uczestnik biegu może zbiórkę zasilić większą sumą. Do przebiegnięcia są niecałe 3 km, start na stadionie im. Pawła Waloszka.

Cały czas trwa także zbiórka pieniędzy na leczenie małej Vanessy ze Świętochłowic. Pieniądze można wpłacać na konto Fundacji Rycerze i Księżniczki.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close