AlarmKrajRegion

Policjanci zaatakowani przez grupę obcokrajowców! Strzelanina, ranni i 13 zatrzymanych osób [WIDEO]

Podczas nocnej interwencji policjanci zostali zaatakowani przez grupę obcokrajowców. Zaatakowani policjanci musieli użyć broni i otworzyć ogień! Są ranni!

 

Policjanci zostali zaatakowani przez grupę obcokrajowców podczas nocnej interwencji w Zgierzu (Łódzkie). Funkcjonariusze użyli służbowej broni; ranne zostały cztery osoby, w tym policjant. Zatrzymano 13 napastników z Gruzji i Ukrainy.

-Kilku prokuratorów pracuje na miejscu zdarzenia, do którego doszło minionej nocy ok. godz. 2 na terenie Zgierza. Po ataku na dwóch policjantów zatrzymana została grupa 13 cudzoziemców – powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że wykonujący czynności służbowe policjanci podjęli próbę wylegitymowania grupy mężczyzn. Ci odmówili i zareagowali agresją. Niebawem w pobliżu pojawili się kolejni mężczyźni i włączyli się w przebieg zdarzenia.

Zaatakowani funkcjonariusze użyli broni służbowej. Trzech mężczyzn ma rany postrzałowe nóg. Życiu żadnego z nich nie zagraża niebezpieczeństwo. Zatrzymano 13 napastników, obywateli Gruzji i Ukrainy. Jeden z policjantów doznał obrażeń głowy. Kopania zaznaczył, że prokuratura intensywnie pracuje nad odtworzeniem przebiegu zdarzenia. Poszukiwani są świadkowie. -Bliższe informacje przekazane zostaną po pogłębieniu ustaleń – powiedział rzecznik łódzkiej prokuratury.
(źr:TVP Info)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close