KategoriaKrajRegion

Chciał odebrać sobie życie na dworcu autobusowym

Krakowscy policjanci udaremnili próbę samobójczą 53-letniemu obywatelowi Ukrainy. Mężczyzna chciał odebrać sobie życie na dworcu autobusowym w Krakowie.

 

Dlaczego chcą zamknąć Nikiszowiec? TOP 5 Silesia Flesz

Do zdarzenia doszło niemal tydzień temu, we wtorkową noc. Przed północą, patrolujący centrum Krakowa policjanci Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, otrzymali informację o 53-letnim obywatelu Ukrainy, który według zgłaszających, chciał popełnić samobójstwo na krakowskim dworcu autobusowym (MDA w Krakowie).

Policjanci udali się na ul. Bosacką, gdzie na miejscu znajdowała się załoga karetki pogotowia ratunkowego oraz Straży Pożarnej z rozłożonym, amortyzującym upadek sprzętem ratowniczym (tzw. skokochronem).

Próbujący ze sobą skończyć mężczyzna znajdował się za barierkami ochronnymi. Policjanci podbiegli do niego i zaczęli z nim rozmawiać. Wykorzystując chwilę zawahania, przeciągnęli 53-latka w bezpieczne miejsce. Ten mimo wszystko wyrywał się, okazując swoje zdeterminowanie. Niedoszłym samobójcą zaopiekował się zespół ratowników. Mężczyznę zabrano do szpitala.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Nożownik złapany! [FOTO]

UWAGA! Silne opady i burze z gradem na Śląsku

Śmierć młodego górnika w wypadku w kopalni Janina

źr. KWP Kraków

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close