AlarmRegionWiadomość dnia

Chorzów: 24 grudnia największa na Śląsku Wigilia dla samotnych

Nawet 1000 osób będzie mogło wziąć udział w Wigilii dla samotnych, która odbędzie się 24 grudnia w Hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 14.00, skierowane jest przede wszystkim do osób samotnych i bezdomnych, które nie mają z kim spędzić tego wyjątkowego, świątecznego dnia. Oprócz tradycyjnego posiłku, potrzebujący będą mogli spędzić czas w miłej atmosferze, uświetnionej programem artystycznym oraz innymi atrakcjami.

 

Wigilia dla samotnych objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Chorzów. Organizator wigilijnego spotkania – Fundacja Wolne Miejsce – nadal poszukuje wolontariuszy, którzy pomogą przy organizacji wydarzenia. Chętnych do pomocy odsyłamy na facebooka tego wyjątkowego wydarzenia. Do włączenia się do akcji organizatorzy zachęcają także darczyńców, ponieważ potrzebne są jeszcze nie tylko artykuły żywnościowe, ale również choinki, ozdoby świąteczne czy przedłużacze.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close