Region

Chorzów: 34-latek miał 233 sadzonki konopi indyjskich

233 sadzonki, a także sprzęt i akcesoria służące do nielegalnej uprawy konopi indyjskich przejęli kryminalni chorzowskiej komendy policji. 34-letni plantator usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Za nielegalną uprawę konopi grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

Kryminalni z chorzowskiej komendy namierzyli 34-letniego mieszkańca Chorzowa, który nielegalnie hodował konopie indyjskie. Mężczyzna posiadał sadzonki, gotowy susz oraz akcesoria służące do przygotowywania i porcjowania narkotyków.

Zobacz także: Dzieci zaatakowane przez wilka w Bieszczadach

Dzieci zaatakowane przez wilka w Bieszczadach

W sumie kryminalni przejęli 233 sadzonki oraz sprzęt i akcesoria służące do nielegalnej uprawy konopi indyjskich. Ponadto u plantatora znaleziono rower pochodzący z kradzieży. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Za nielegalną uprawę konopi grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

Źródło: Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close