Region

Chorzów: można już korzystać z aplikacji COTEROZ

Od połowy grudnia mieszkańcy Chorzowa mogą korzystać z nowego narzędzia, które ułatwi im planowanie wolnego czasu oraz uczestniczenie w życiu kulturalnym, społecznym i sportowym miasta.

Maracana w Katowicach? Cena za stadion jak z kosmosu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Aplikacja mobilna COTEROZ – nawiązująca nazwą do systemu rowerów miejskich KAJTEROZ – to kalendarium, w którym będą zawarte wszystkie informacje o wydarzeniach odbywających się w Chorzowie, organizowanych zarówno przez Urząd Miasta jak i domy kultury, teatry, obiekty sportowe a także organizacje pozarządowe i inne podmioty.

Użytkownik będzie mógł filtrować kategorie wydarzeń, które są przedmiotem jego zainteresowania np. sport, kultura, wydarzenia dla dzieci, teatr czy kino. Każde wydarzenie w kalendarium będzie miało krótki opis oraz link, który przekieruje do strony organizatora po więcej informacji, z możliwością rezerwacji lub kupna biletu. Aplikacja umożliwi dzielenie się interesującymi wydarzeniami ze znajomymi za pomocą dostępnych komunikatorów. Osoby nie znające miasta skorzystają z pewnością z mapki, dzięki której odnajdą miejsce, w którym odbywa się wydarzenie.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w Google Play. Niebawem będzie tez na App Store.

Źródło: Chorzow.eu

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Katowice: SZOK! Mężczyzna zostawił 3-letnią córkę w „Oknie życia”!

Wyprzedaże 2019 wystartowały! Dlaczego zawsze szalejemy na wyprzedażach?

Dni wolne w 2020 roku. Kiedy wziąć urlop, żeby mieć długi weekend? [DNI WOLNE, FERIE, WEEKENDY]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close