RegionSilesia Informacje

Chorzów: niemowlak ma pękniętą podstawę czaszki! Wszystko przez grę komputerową?

3-miesięczny chłopczyk walczy o życie w chorzowskim Centrum Pediatrii i Onkologii. Policja zatrzymała 29-letniego ojca dziecka. Grającemu na komputerze mężczyźnie miał przeszkadzać jego płacz. Dziecko ma pękniętą podstawę czaszki.

– Dziecko trafiło do szpitala we wtorek z podejrzeniem infekcji. W trakcie badań dostało drgawek i natychmiast trafiło na szpitalny oddział ratunkowy – dziś sytuacja określana jest jako bardzo ciężka. Znajduje się na oddziale intensywnej terapii dla dzieci. Dziecko nie wyglądało na to, że jest pobite, dlatego nikt nie podejrzewał, że tak może być. Natomiast w takiej sytuacji są odpowiednie wytyczne i jeśli są takie wytyczne to my natychmiast musimy to zgłosić na policję. – wyjaśnia Magdalena Sekuła, rzecznik prasowy Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie.

Na wniosek prokuratury sąd zastosował areszt na trzy miesiące. Matka dziecka przebywa w domu z czwórką jego starszego rodzeństwa.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

3 thoughts on “Chorzów: niemowlak ma pękniętą podstawę czaszki! Wszystko przez grę komputerową?”

  1. Cytat:”Wszystko przez grę komputerową?”
    Drogi dzienikarzymno. Wszystko przez ojca, który jest niestabilny psychicznie. No chyba, że to gra komputerowa wyszła i dokonała tego okropnego i odrażającego CZYNU.
    Tak samo jest z nożami. To, że ktoś kroi chleb, a ktoś inny zabija za pomocą noża, to nie jest wina noża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close