RegionWiadomość dnia

Chorzów: Pedofil z Tychów idzie siedzieć! Masturbował się przy dziewczynce w samochodzie!

Sąd Okręgowy w Katowicach podtrzymał wyrok sądu pierwszej instancji dla Mariusza D., który został skazany za molestowanie seksualne 12-letniej dziewczynki w Chorzowie. Pedofil trafi do więzienia na 2,5 roku. Dziś Mariusza D. na sali obrad zabrakło, była za to matka dziewczynki.

 

 

SZOK i NIEDOWIERZANIE!!! Pijana kobieta zamknęła psa w PACZKOMACIE!

– Jestem zadowolona z podtrzymania wyroku pierwszej instancji. Wyrok może nie jest satysfakcjonujący, ale jestem zadowolona, że został podtrzymany. Cieszę się i to dla mnie ulga, że ten wyrok jest już prawomocny i zostanie wykonany – mówi matka pokrzywdzonej dziewczynki.

Do zdarzenia doszło w grudniu 2017 roku, kiedy Mariusz D. zaczepił 12-letnią dziewczynkę i namówił ją, żeby wsiadła do jego samochodu. Wtedy zaczął się przy niej onanizować. Prokuratura domagała się dla sprawcy 4 lat więzienia. Dziś sąd nie miał wątpliwości, że wyrok pierwszej instancji był prawidłowy.

 

– Przeprowadził to postępowanie w sposób wyjątkowo szczegółowy, wyczerpujący. A te dowody, które zebrał poddał wnikliwej analizie i ocenie, dochodząc w rezultacie do trafnych wniosków. Tak w zakresie sprawstwa, jak i winy oskarżonego – mówi Hanna Szydziak-Ryszka, Sędzia Sądu Okręgowego w Katowicach.

Wyrok w tej sprawie jest prawomocny. Aktualnie wobec Mariusza D. trwa jeszcze postępowanie w sprawie molestowania 13-letniej dziewczynki na terenie Tychów.

autor: Paweł Jędrusik
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close