AlarmRegionWiadomość dnia

Chorzów: Skatował własne dziecko? 3-miesięczny niemowlak z obrażeniami głowy trafił do szpitala! [WIDEO]

Policjanci z Chorzowa zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o pobicie trzymiesięcznego dziecka. Chłopczyk ma złamana podstawę czaszki.

 

-Zostaliśmy powiadomieni przez szpital, że na jednym z oddziałów przebywa 3-miesięczny chłopczyk z obrażeniami głowy. Niezwłocznie podjęliśmy czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tego zdarzenia i śledczy ustalili, że wówczas opiekę sprawował ojciec dziecka – wyjaśnia Sebastian Imiołczyk z chorzowskiej policji.

 

Mężczyzna został już aresztowany na trzy miesiące. Prokurator postawił mu zarzut nieumyślnego spowodowania ciężkich obrażeń ciała. -Będziemy weryfikować materiał dowody, na pewno prokurator przyjmie różne wersje i w oparciu o dalszy materiał dowodowy będzie możliwa ewentualnie zmiana kwalifikacji prawnej – mówi Katarzyna Małecka-Kowalczyk, Prokuratura Rejonowa w Chorzowie.

 

Jeśli nie zmieni się klasyfikacja czynu, 29-latkowi grozi do trzech lat pozbawienia wolności. (Sandra Hajduk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close