AlarmRegionWiadomość dnia

Chorzów: Śmiertelny wypadek na DTŚ! Samochód spłonął. Kierowca spłonął w samochodzie! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Koszmarny wypadek na DTŚ w Chorzowie. W betonowy słup wiaduktu na wysokości stadionu Ruchu Chorzów uderzył samochód i stanął w płomieniach. W płonącym aucie uwięziony został kierowca. Niestety – mężczyzna spłonął w samochodzie.

 

Tragiczny wypadek miał miejsce na DTŚ w Chorzowie w środę, 8 listopada. W betonowy filar wiaduktu uderzył samochód osobowy. Ford Mustang po uderzeniu stanął w płomieniach. Zginął kierowca samochodu.

Koszmarny wypadek na DTŚ w Chorzowie. W betonowy słup wiaduktu na wysokości stadionu Ruchu Chorzów uderzył samochód i stanął w płomieniach

Wypadek na DTŚ w Chorzowie miał miejsce ok.godz,15.30 w środę (8.11). Na jezdni w kierunku Katowic samochód osobowy marki Ford Mustang uderzył w betonowy filar wiaduktu. Samochód po uderzeniu stanął w płomieniach. Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie służby. Niestety – na ratunek dla kierowcy było już za późno.

Tragiczny wypadek miał miejsce na DTŚ w Chorzowie w środę, 8 listopada. W betonowy filar wiaduktu uderzył samochód osobowy. Ford Mustang po uderzeniu stanął w płomieniach. Zginął kierowca samochodu

Wypadek i płonące auto na DTŚ w Chorzowie spowodowały ogromne utrudnienia w ruchu. DTŚ w stronę Katowic praktycznie stoi. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin – ze względu na to, że jest to wypadek śmiertelny, na miejscu oprócz policjantów pracuje także prokurator. Dopiero po zebraniu wszelkich śladów i informacji, miejsce wypadku będzie sprzątane, a ruch udrażniany.

Przejazd DTŚ w Chorzowie w stronę Katowic możliwy jest tylko jednym pasem ruchu, ale policja zaleca z korzystania objazdu przez ulicę Żołnierską.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close