KrajRegionZdrowie

Chorzów: WOŚP przekazuje nowy sprzęt dla szpitala. To nowoczesny rezonans magnetyczny

Do chorzowskiego Zespołu Szpitali Miejskich trafi nowoczesny rezonans magnetyczny. To sprzęt, który placówce przekaże Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

 

W jakiej cenie kiełbasa wyborcza? Która najlepsza? Odpowiedzi w TOP 5 SILESIA FLESZ


Zakończył się 52. Konkurs Ofert WOŚP na zakup sprzętu medycznego. W jego wyniku polskie szpitale wzbogacą się o hipernowoczesny sprzęt dla specjalistycznych oddziałów dziecięcych wart ponad 106 milionów złotych.

– Udało nam się po raz kolejny w sposób absolutnie bezprecedensowy wesprzeć nasz publiczny system opieki zdrowotnej sprzętem najwyższej światowej klasy – stwierdził Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚPDziękuję więc z całego serca wszystkim Polakom, którzy 4 miesiące temu zdecydowali się wesprzeć nas swoimi pieniędzmi.

Rezonans magnetyczny marki Siemens trafi do Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie przy ul. Strzelców Bytomskich 11

 

źródło: UM Chorzów
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

2 thoughts on “Chorzów: WOŚP przekazuje nowy sprzęt dla szpitala. To nowoczesny rezonans magnetyczny”

  1. fajnie że kupili Tomograf dla dzieci w Chorzowie ale należy zwrócić uwagę na meneli w autobusach i tramwajach . pijaki śmierdzieli dziś w T 11 . niech się myją , myślałem że się zrzygam za 126 zł miesięcznie za bilet . mydła im dać patologii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close