KrajRegion

Chuck Norris zachwycony WOŚP! Aktor nagrał WIDEO dla Jurka Owsiaka

Słynny Strażnik Teksasu, mistrz sztuk walki – Chuck Norris nagrał wideo dla Jerzego Owsiaka. Aktor jest pod wrażeniem WOŚP.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to jedna z największych zbiórek charytatywnych w Polsce. Inicjatywa Jurka Owsiaka wystartowała w tym roku już po raz 29.

W tym roku pieniądze zebrane przez WOŚP trafią na oddziały laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, a 29. Finał odbędzie się 31 stycznia 2021 roku.

Inicjatywę Jurka Owsiaka co roku wspierają gwiazdy kina, muzyki oraz pisarze, politycy i dziennikarze. WOŚP zrobił wrażenie nawet na Chucku Norrisie!

Aktor nagrał film, który pojawił się na profilu braci Collins na Instagramie. Norris podkreśla na nagraniu, że jest pod wielkim wrażeniem tego, co roku w styczniu odbywa się w Polsce.

Cześć Jurek i Wielka Orkiestro Świątecznej Pomocy! Świetna robota! Robicie z całą organizacją świetną robotę! Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne! Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego! – powiedział Norris.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zobaczcie piekło oddziału covidowego w Katowicach! Może korona-sceptycy wreszcie uwierzą? [WIDEO]

Katowice: Pojawiły się ogłoszenia sprzedaży szczepionki na COVID-19. Można też było kupić wynik testu

Kosmiczny eksperyment! Studentów zamknęli w hangarze. Udają, że są w kosmicznej izolacji [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close